
Oh elstar…
De elstar is de populairste appel van Nederland. De polder staat er vol mee en dat is geen wonder. Een elstar is knapperig, friszoet en lekker sappig. Je kunt er taarten mee bakken, de beste appelmoes van maken en dus ook briljante ijsjes van vriezen. NICE gebruikt alleen super rijpe appels. Die zitten vol met natuurlijke suikers, en die smaakversterker kun je goed gebruiken in koude ijsjes. Het koudgeperste appelsap mengt NICE met vers citroensap en munt en dat geeft het ijsje een extra frisse kick.
Verantwoord
NICE wil graag een zo natuurlijk mogelijk bedrijf te zijn. Alle ijsjes zijn gemaakt van fruit, en dus niet van concentraten of water met geur-, kleur- en smaakstoffen. De appels in het nieuwe ijsje komen bij bio-boer Robert vandaan uit de Flevopolder en alle ijsjes worden gemaakt in Surhuisterveen in Friesland. Met de campagne ‘Echt NICE’ zet NICE mensen in het zonnetje die veel voor anderen doen.
Te koop
Het nieuwe Appel Citroen ijsje is vanaf het voorjaar verkrijgbaar. Onder andere bij Marqt, en bij de beste dierentuinen, speeltuinen, museums, festivals en strandpaviljoens van Nederland.